SRPŠ Lipová Aktivity

AKTIVITY SRPŠ LIPOVÁ

srps

květen 2022

Díky výboru SRPŠ byla z města opět přiznána dotace spolku a to ve výši 30.000.- Kč.

Za tyto prostředky bude do MŠ pořízeno nové technické vybavení jako například reprobendy a další zvuková zařízení.

Velmi děkujeme za aktivní pomoc mateřské škole :-)

Také velmi děkujeme všem rodičům za účast v SRPŠ.  Za prostředky ušetřené v době covidu byly po konzultaci ze SRPŠ

pořízeny dřevěné naučné prvky na školní zahradu. Věřím, že si je s dětmi užijeme :-)

Velmi děkujeme našim zástupcům SRPŠ za jejich aktivity a spolupráci. :-)

Každý rok žádají o dotace, které vypisuje město Šenov pro místní spolky, aktivně nás podporují při různých akcích a to finančně i nabídkou osobní fyzické pomoci.

Každým rokem nám SRPŠ daruje dárky do tříd na Vánoce, poskytuje například odměny pro děti se ZŠ, které pro nás chystají akce, nebo členové vypomáhají s přípravou na různých akcích.

Díky grantům máme MŠ Lipovou vybavenou technikou jako je například dataprojektor, promítací plátno nebo fotoaparát. V nejbližší době dostaneme také ponk pro děti a různé nářadí jak pro dílnu, tak pro zahradu.

Moc děkujeme :-)

Michaela Michálková | 1.12.2018 07:00